درباره ما

ایرانیان پتز باکیفیتقیمت مناسب

ایرانیان پتز ، فروشگاه آنلاین لوازم آکواریوم آب شور می باشد که با سابقه ی چندین ساله در این زمینه ،  اقدام به راه اندازی این فروشگاه آنلاین کرده است.
تجهیزات آب شور شامل اسکیمر، پمپ، راکتور، موج ساز، شوری سنج، سیستم روشنایی، چیلر، بخاری، فیلتر، پد، تور، غذاریز، ph متر و …می شود و دیگر محصولات مربوط به آکواریوم آب شور از جمله غذای ماهی و مرجان، انواع مدیاها، انواع دارو، افزودنی های آب شور، ماهی های آب شور و بی مهرگان در این فروشگاه قابل خرید است.

تیم ایرانیان پتز

فروشگاه اینترنتی ایرانیان پتز در راستای تسهیل امر خرید اینترنتی و خرید تلفنی برای تمامی هموطنان در جهت کاهش سفرهای درون شهری و در نهایت کاهش ترافیک و آلودگی در سال 1396 شروع به فعالیت نمود تا بتواند خدمات کاملا متمایزی را نسبت به بقیه رقبا را به شما عرضه می نماید. فروشگاه ایرانیان پتز با پشتوانه 15 ساله فروشگاهی در زمینه محصولات آکواریوم آب شور توانست با خدمت رسانی سریع و همچنین ارائه تنوع بالایی از محصولات و قیمت های استثنائی در مدت زمان کوتاهی جایگاه ویژه ای در میان شهروندان در زمینه فروش اینترنتی بدست آورد. ایرانیان پتز اقدام به تقویت گسترده زیرساخت و اتخاذ استراتژیهای نوین در زمینه فروش اینترنتی نموده. یکی دیگر از خدمات ایرانیان پتز ارائه خدمات سرویس و نگهداری و به عنوان خدمات فروشگاهی ایرانیان پتز میتوان به برگزاری جشنواره های فروش و ارائه تخفیفات خاص اشاره کرد. تمام تلاش ما این است با ارائه قیمت های مناسب و خدمات استثنائی بتوانیم شما را در خریدی آسان و مطمئن یاری کنیم.